влагоотделитель на компрессорПопасть под АГС-17коляски для ляльки


 Ім'я *
 E-mail
 Сайт
 Текст *
* Обов'язково

Захист від спаму
Ви не робот?
5 + 1=

(5)
(5) Вербицький В.
26 November 2015 06:24

Команда збірної Волинської області дякує організаторам за проведення турніру юних інформатиків. Висловлюємо щиру подяку також персональному опікуну команди нашої команди. Вважаємо, що турнір було організовано і проведено на високому рівні, були створені усі умови для учасників турніру для захисту і представлення своїх проектів

(4) С.Вапнічний
16 November 2015 15:03

Особливу подяку просимо передати усім співробітникам інституту КОІППО імені Василя Сухомлинського від команди Хмельницької області за теплоту та турботу. Також передайте від нас слова щирої вдячності персональному опікуну команди Хмельницької області. Такого прийому та щирої турботи про гостей ми не зустрічали ніде (а поїздили ми багато). Дякуємо і нехай Вам щастить. Бережіть здоров'я і не болійте!!!

(3) Aelx
13 November 2015 14:56

Висловлюю щиру подяку організаторам, проте хочу зазначити що потрібне краще формулювання завдань І туру.

(2) Олександр Міца
12 November 2015 17:25

Кожен раз хтось підставляє плече турніру і турнір живе, і багато заходів для розвитку молоді працюють, і Україна рухається вперед. Було гарно! Приємне враження від проробленої великої злагодженої роботи. Велике спасибі організаторам!

(1) Андрій Паньков
10 November 2015 18:17

Висловлюю щиру подяку організаторам турніру за високий рівень підготовки! Дуже приємно дивитись коли працює велика злагоджена команда, замість того щоб скинути всю роботу на одну людину. Отримав насолоду і від міста і він людей і від заходу.